Naše technologie

V naší společnosti pracujeme na špičkových zařízeních , které jsou vybavené nejnovějším typem moderní technologie. Díky této inteligentní technologii můžeme zpracovat i několik rozsáhlých zakázek najednou ve vysoce profesionální kvalitě . Dalším našim plusem je důslednost , spolehlivost a rychlost provedení zakázky.

Digitální řezací systém iECHO BK3
poskytuje kompletní řešení pro realizaci mnoha typů zakázek. Řezací systém BK3 s třemi hlavami nabízejí instalaci velké škály nástrojů, které umožňují systému inteligentně a přesně řezat. Díky pevné ocelové konstrukci s posuvným pásem, hliníkovou pracovní deskou včetně přisávání, CCD kamery, nebo 1,8 KW routeru při pracovní ploše až 2,5 x 1,7m lze zpracovat mnoho druhů materiálů. Vyrobit pro Vás jaké koliv množství kusů není problém .
Velkoformátová tiskárna Roland VP 540
je jednou z nejprodávanějších a nejoblíbenějších velkoformátových tiskáren na trhu, která v sobě snoubí jedinečnou kombinaci tisku a řezání v jednom stroji spolu s výkonným softwarem RIP Roland VersaWorks. Plotry VersaCamm jsou úžasným výrobním nástrojem pro velkou řadu grafických aplikací tištěných na širokou škálu materiálů od výroby bannerů, reklamních plachet až po nálepky, nápisy či např. polepy na vozidlech. Velkoformátová tiskárna Roland VP 540 je rovněž vybavena režimem inteligentního průchodu tiskové hlavy – Roland Intelligent Pass Control. Tato techonologie zlepšuje kvalitu tisku i při vyšších tiskových rychlostech a zamezuje vzniku příčného pruhování, tzv. bandingu, což se projeví zejména zvýšením kvality při tisku plno-barevných ploch.
Velkoformátový laminátor Seal 62 Base
je laminátorem s vyhřívaným topným válcem, který garantuje vynikající výsledky u celé řady tlakově citlivých materiálů.Je výborný pro laminování všech druhů materiálů s rozměry do 1575 mm. Jedná se o flexibilní zařízení bez kompromisů z hlediska kvality. Díky rozsáhlé nabídce funkcí představuje velkoformátový laminátor Seal 62 Base ideální řešení pro oblast výroby interiérových i exteriérových reklamních sdělení, Roll-up systémů, podlahové grafiky, aj.
Vyřezávací plotr Mimaky CG 60
je vysoce přesný plotr s přítlakem 400g poskytující flexibilitu pro zpracování široké škály materiálů. Vyřezávací plotr Mimaky CG 60 je profesionálem v oblasti vyřezávání. Hladící funkce umožňuje hladce a do neuvěřitelných detailů přesně vyřezávat i mikro segmenty obrysových křivek. Díky nejvyspělejším funkcím splňuje rozmanité potřeby a má tak bohaté využití v oblasti reklamy.
Produkční tiskárna Konica Minolta bizhub PRO C1060L
je efektivním zařízením poskytujícím stabilní tiskovou kvalitu a spolehlivost. Nedostižná kvalita tisku spolu s robustní konstrukcí, profesionálním zpracováním a dostupností barevných produkčních strojů z ní dělá mistra ve světě digitálního tisku. Produkční tiskárna Konica Minolta bizhub PRO C1060L je digitální barevnou tiskárnou s rychlostí tisku 60 stran A4 za minutu, plnobarevným rozlišením 1200x1200dpix 8 bitů, polymerizovaným tonerem a technologií digitálního zpracování obrazu S.E.A.D. IV, FM (stochastický) rastr, monitorování stability a denzity pro absolutní stabilitu. Produkční tiskárna Konica Minolta bizhub PRO C1060L disponuje výjimečnou variabilitou použitých médií o maximální gramáži 300 g/m2 díky technologii podávání pomocí rozfuku papíru a maximální vstupní kapacitou 4250 stran.

Elektrická stohová řezačka DIGICUC 4605R
je programovatelná řezačka papíru s elektronicky nastavitelným pohonem zadního dorazu, automatickým lisem a elektromechanickým pohonem nože. Míry lze předvolit na tlačítkové klávesnici s LCD displayem. Pohon nože je elektrický, stejně jako předlis s nastavením intenzity. Typ lisu: elektrický, délka řezu 460mm, výška stohu 50mm, hloubka vložení: 460mm, zbytkový střih 40mm, rozměry š x h x v: 1235x935x620mm.

Skládačka papíru Cyklos CFM 600
je velmi spolehlivý stroj určený pro skládání dokumentů do formátu A3. Má jednoduchou intuitivní obsluhu a možnost výběru 6 typů skladů. Skládačka papíru Cyklos CFM 600 je vybavena regulací rychlosti, frikčním podávání, jemným nastavením dorazů, přehlednou tabulkou typů skladu a plynulou regulací rychlosti. Rychlost skládání: 70-120 listů A4 za minutu. Druhy skladů: standard letter, concertina, single, double parallel, brochure, half concertina. Velikost papíru: A3, A4 a A5. Gramáž papíru: 80-160 g/m2. Kapacita nakládacího stolu: 300 listů (80g/m2)

Rýhovací, perforovací a děrovací stroj GPM 450 Speed
je nástupcem úspěšného GPM 450 SA. Verze SPEED je však vylepšena o unikátní podávací systém, který usnadňuje obsluhu stroje a hlavně zkracuje čas zpracování zakázek pro klienty. Systém výměnných nástrojů také výrazně urychluje přechod mezi funkcí rýhování, perforace a děrování. Rýhovací, perforovací a děrovací stroj GPM 450 SPEED zachovává všechny přednosti svého předchůdce, frikční podávání a multifunkčnost ho však posouvá o level výše. Pracovní šířka: 95-450 mm (SRA3 na šířku). Gramáž papíru: 80-400 g/m2 (rýhování, děrování), 80-250 g/m2 (perforace). Šířka rýhy: CITO 1,0 mm – pro gramáž 80-200 g/m2 železná drážka pro gramáž 200-400 g/m2. Nástroje pro výsek drátěné vazby i tvorbu kalendářového výseku. Rychlost: 2500 stran A4/ h (při jedné rýze na stranu).

Elektrická sešívačka RAPID 106E
má v sobě 3 sešívačky v jednom se stejnými funkcemi jako 105E. S elektrickou sešívačkou Rapid 106E pro Vás sešijeme jak ploše, tak sedlově, tak i do kroužkové vazby. Je ideální pro sešívání většího množství papíru nebo brožurového sešívání, sešívání katalogů, vazbu tiskovin, sešívání blistrů, šití sáčků ke kartonu, sešívání stohů papíru, šití vzorkovníků, sešívání dokumentů, textilu, apod. Nastavitelná hloubka sešívání: 0-100mm. Kapacita: 50 listů (papíru 80 g/m2).

Různé realizace

Reference

Pin It on Pinterest

Share This